Buraya Tıkla Betexper’e Giriş Yap!

Betexper telegram üzerinden müşterileri ile interaktif bir şekilde iletişim kurmaktadır. Siz de sosyal medya ağını takibe alarak kazanın. Günümüzde insanlar artık sosyal medya platformları üzerinden iletişim kurmayı tercih etmektedirler. Teknolojiyi yakından takip eden sitenin de en çok kullanılan sosyal medya platformlarında hesapları bulunmaktadır. Dünyanın en güvenli mesajlaşma uygulaması olan uygulama ayrıca bir sosyal medya platformu olarak da kabul edilmektedir. Sitenin burada açmış olduğu kanalı siteye kayıt olmadan da takip etmek mümkün olmaktadır.

Betexper zengin içeriğiyle olduğu gibi yüksek oranlarıyla oyuncuların ilgisini çekmektedir. Siteye kayıt olmadan önce telegram üzerinden yaşanan gelişmeleri takip etmek mümkün olmaktadır. Kayıt olduktan sonra sitede yaşanan gelişmeler de bu uygulama üzerinden kolayca takip edilebilmektedir. Ayrıca müşteri temsilcileri ile anlık şekilde mesajlaşmak uygulama ile pratik olarak gerçekleşmektedir.

Betexper Telegram Kanalı

Betexper telegram kanalı aktif biçimde site tarafından kullanılıyor. Bu sayede sitede yaşanan gelişmelerden de canlı şekilde haberdar olma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca ülkemiz şartlarından kaynaklı yapılan adres güncellemelerinden de uygulama üzerinden haberdar olunmaktadır. Müşterilerin mahremiyetine önem verilmekte yapılan tüm görüşmelerin gizli kalması sağlanmaktadır.

Telegram uygulamasının bir özelliği olarak buradan videolar, görseller de paylaşılmaktadır. Sitenin alt kısmında bulunan simgenin üzerine tıklandığında uygulamaya yönlendirme yapılıyor. Betexper müşteri temsilcileri ile hemen görüşmeye başlamak bu şekilde mümkün oluyor. Sitenin müşterilerinin bu uygulamada hesabı bulunmuyorsa öncelikle sosyal medya hesabı açmaları gerekmektedir. Uygulamada hesabın açılması içinde ücret ödenmesine gerek bulunmamaktadır.

Betexper Telegram Çekilişleri

Betexper telegram çekilişleri sürekli yenilenmektedir. Bu şekilde sitenin müşterileri için farklı bir kazanç olanağı oluşmaktadır. Siteye kayıt olmanın ardından açtığı kanalı takip eden kişiler bu çekilişlere istedikleri sayıda katılma olanağı bulmaktadırlar. Çekilişe katılmak için siteye yatırım yapılması yeterli olmaktadır. Oyuncular yatırım yapmanın ardından canlı desteğe bağlanarak çekilişe katılmak için bir kod almaktadırlar.

Betexper çekiliş sonuçları belirlenen tarihlerde açıklanmaktadır. Aynı zamanda kazanan oyuncular müşteri temsilcileri tarafından aranmaktadırlar. Büyük ödülleri kazanan kişilerin ödülleri siteye kayıtlı adreslerine gönderilmektedir. Nakit para, freebet ya da freespin kazanan kişilerin ödülleri ise site hesaplarına tanımlanmaktadır. Sitenin düzenlediği telegram çekilişleri ile keyifli, heyecanlı kazançlar elde etmek için hemen kayıt olabilirsiniz.

Related Posts

Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!