Betexper Üyelik İptali

Tıkla Betexper’e Giriş Yap!

Betexper üyelik iptali yapılmak istendiğinde sitenin bu konuda müşterilerine hiç sıkıntı yaşatmadığı görülmektedir. Tıpkı siteye kayıt olma esnasında olduğu gibi kolaylık gösterilmektedir. Sektörün en yüksek oranlarını zengin bir içerik ile sunan sitede oyunları oynamak ve kazanç elde etmek çok keyifli olmaktadır. Yine de aynı şekilde sitede çok zaman geçirmek bazen kişinin normal hayatını olumsuz etkileyebilmektedir.

Betexper sitesinde bulunan hesabın kapatılması için müşteri temsilcileri ile görüşülmesi yeterli olmaktadır. Kimi zaman müşterilerin akıllarına sitede üyelik iptali yapıldıktan sonra hesabımı başkaları kullanacak mı sorusu gelebilmektedir. Oysa canlı bahis sitesi müşterilerinin hesap güvenliğine üst düzey önem vermektedir. Site çalışanları dahil müşterinin şifresini üçüncü kişilerin bilmesi imkansızdır. Ayrıca hesap kapatıldığında başka biri tarafından da kullanılamaz.

Betexper Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Betexper üyelik iptali nasıl yapılır?  Bunun sonucunda cevap olarak hesabın kapatılması için iki yöntem kullanıldığı verilebilmektedir. Birinci yöntem sitenin canlı destek hattına bağlanmaktır. Bu şekilde müşteri temsilcisine isteğin açık bir şekilde ifade edilmesi yeterli olmaktadır. İkinci olarak da sitenin eposta adresine mail gönderilebiliyor. Hangi yöntemin kullanıldığı önemli olmadan müşterinin isteği kabul edilmektedir.

Üyelik iptali için yapılan başvuru sonucunda müşterinin site hesabı birkaç dakika içinde kapatılmaktadır. Bundan sonra da artık hesabın kullanılması mümkün olmamaktadır. Betexper diğer iletişim yöntemleri ile yapılan hesap kapatma talebi kabul edilmemektedir. Bunun sebebiyle yukarıda belirttiğimiz yöntemlerin kullanılması gerekmektedir.

Betexper Üyelik İptali Hesap Silme Sorunu

Betexper üyelik iptali ya da hesap silme sorunu müşterilerine asla yaşatmamaktadır. Bu yönde talepler çok fazla olmamakla birlikte oyuncunun site üyeliğini iptal etme isteğine hemen olumlu cevap verilmektedir. Üyeliğini eposta göndererek kapatmak isteyen kişilerin bunun için bir mail göndermesi yeterlidir. Aynı konuda birden çok mail gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.

Betexper cazip oranları ile sitede yüksek kazançlar elde edilmektedir. Üyelik iptali yapmadan önce bu şekilde elde edilen kazançların çekilmesi gerekiyor. Çünkü hesap kapatıldığında bakiye de silinmektedir. Aynı nedenle ilerleyen günlerde de çekilmesi mümkün olmamaktadır. Oyuncuların site hesaplarının güvenliği açısından şifrelerini üçüncü kişilere vermemeleri gerekmektedir. Oyuncular tekrar sitenin kazanç fırsatlarını değerlendirmek isteyebilmektedirler. Bunun için yeniden kayıt olmaya gerek bulunmamaktadır. Müşteri temsilcileri ile görüşerek bu isteğin belirtilmesi yeterli olmaktadır.

Related Posts

Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!